راهنمای پرداخت آنلاین

متقاضیان اخذ پوشش های بیمه ای جهت ارایه به سازمان هواپیمایی کشوری جهت ثبت نام می بایستی کارت اعتباری عضو شتاب داشته و به منظور ثبت نام رمز دوم آن را فعال و از طریق درگاه اینترنتی ثبت نام نمایند.

منظور از شماره cvv شماره چهار رقمی ثبت شده در پشت کارتهای اعتباری می باشد.چنانچه پس از ثبت نام موفق به اخذ پرینت گواهی خود نشده یا ازحساب کارت  اعتباری شما هزینه کسر و عملیات ثبت نام به پایان نرسید و موفق به اخذ پرینت گواهی خود از طریق سایت نشدید،با شماره تلفنهای موجود در قسمت (تماس با ما) تماس حاصل نموده،و موضوع را تا حاصل شدن نتیجه نهایی با کارشناسان ما در میان بگذارید.

ضمناً پس از اتمام ثبت نام توسط دفتر خدمات مسافرتی، اصل گواهی بیمه ای به سازمان مربوطه جهت درج در پرونده شما تحویل داده خواهد شد. خواهشمند است گواهی بیمه ای پرینت گرفته شده از سایت را در سوابق دفتر خود نگهداری و حداقل یک ماه قبل از تاریخ سر رسید آن نسبت به تمدید گواهی مربوطه اقدام نمایید.

لازم به ذکر است چنانچه در سررسید گواهی بیمه مربوطه اقدام به تمدید آن صورت نپذیرد، در تاریخ سررسید آن، پوشش بیمه ای ابطال و مراتب به کمیته فنی سازمان جهت اقدام لازم اطلاع رسانی خواهد شد. از این رو از دفاتر محترم  تقاضا میگرددحداقل دو هفته قبل از سررسید اتمام پوشش بیمه ای خود اقدام لازم جهت تمدید آن را معمول نمایند.

 

با سپاس